Godišnje ulaznice sezona 2023/2024

Podržite Bistru na svim utakmicama tijekom cijele sezone uz godišnju ulaznicu! Osigurajte svoje mjesto na tribinama i pokažite svoju strast prema našem, ali i vašem klubu!

Informacija o godišnjim ulaznicama za sezonu 2023/2024.

Godišnja ulaznica vrijedi za sve utakmice koje će se održati na ŠRC BISTRA, uključujući 3. HNL Centar i kup utakmice. Osim što vam omogućava ulazak na svaku domaću utakmicu Nk Bistre u novoj sezoni, ona je i povoljnija opcija u usporedbi s pojedinačnom kupnjom ulaznica tijekom cijele sezone.

Cijene godišnje ulaznice

Cijena ovosezonskih ulaznica iznosit će 40 € (301,38 kn).

Pogodnosti članstva

• članska iskaznica
  • ulaz na sve domaće utakmice

kako postati član kluba?

Za prijavu ili produženje članstva, budite spremni sa sljedećim:

• Pravilno ispunjenom i potpisanom pristupnicom.
  • Privolom za obradu osobnih podataka (potrebno je ispuniti i potpisati samo ako želite dostaviti dodatne podatke koji nisu zakonom propisani, kao što su broj telefona, e-mail adresa i slika), ili u slučaju kada pristupnicu podnosi maloljetna osoba.
  • Potvrdom o uplati članarine.
  • Vašim osobnim identifikacijskim brojem.

Iznad Svih Bistra