RASPORED TURNIRA ZA LIMAČE I PRSTIĆE "BISTRA KIDS CUP 2021"

NK BISTRA tradicionalno organizira na početku sezone turnir za Limače i Prstiće. Iz godine u godinu, turnir je prepoznat kao jedan od najbolje organiziranih sa jako dobrom kvalitetom ekipa i klubova koji nastupaju, te je i ove godine okupio čak 36 momčadi u obje kategorije!

16 ekipa u kategoriji Limača i 20 ekipa u kategoriji Prstića garantira vrhunsku zabavu i nogomet koji će se održati ovog vikenda na terenu u Donjoj Bistri.

Donosimo vam kompletan raspored za obje kategorije, pozivamo sve da dođu, pogledaju i daju podršku mladim nadama svih ekipa, a našim dragim gostima želimo da se prvenstveno dobro zabave, i na kraju ostvare što bolje rezultate.

RASPORED TURNIRA ZA LIMAČE 2011./12.


RASPORED TURNIRA ZA PRSTIĆE 2013./14.LIMAČI OSVOJILI TURNIR U STUBICI!