Pripremna utakmica: pobjeda u Gajnicama

Igralište u Gajnicama, sudac: G.Jović

PONIKVE - BISTRA 1:4

Naša prva momčad u sklopu prve pripremne utakmice gostovala je u Gajnicama kod trećeligaša Ponikvi. Na vrlo lijepom glavnom igralištu momčad trenera Grlića je bila bolji suparnik i golovima Vodopijaka, Grozdeka, Matoševića i Kukeca pobjedila sa 4:1. Na poluvremenu je bio rezultat 1:3.

Nastupili smo u sastavu: Zorc, Prša, Kunštić, Lučak, Brezec, Jolić, Božić, Budimir, Matošević, Vodopijak, Grozdek (još su igrali: Rihtar, Hanžek, Šinko, Kotarski, Jakopić, Fi. Lučak, Fr. Lučak, Kukec, Svetec, Lovrić, Šturlan, Matos, Škarica, Hlup).

Sljedeća pripremna utakmica je u Subotu, 31.7. kada gostujemo kod Hašk-a na Pešćenici.

Nogometni igrači NK Bistre i NK Ponikve igraju nogomet na terenu

Nogometni igrači NK Bistre i NK Ponikve igraju nogomet na terenu

Nogometni igrači NK Bistre i NK Ponikve igraju nogomet na terenu

Nogometni igrači NK Bistre i NK Ponikve igraju nogomet na terenu

PRVA MOMČAD KRENULA SA PRIPREMAMA