POBJEDA SENIORA U GRABI!

TREŠNJEVKA - BISTRA 5:6

 U pravoj triler utakmici 12.kola 3.HNL SREDIŠTE, u zagrebačkoj Grabi, naša momčad je bila sudionik prave jedne nogometne poslastice! U utakmici punoj preokreta, golova i odličnih poteza, naša momčad je "teniskim rezultatom" odnijela sva 3 boda protiv odlične momčadi Trešnjevke.

Čak je i prvo poluvrijeme bilo obilato golovima (završilo 3:1 za domaćina), ali onda u drugom poluvremenu naša momčad zabija čak 4 gola i preokreće na 3:5! Nedugo zatim domaćin dolazi na 4:5, no naši u 87.min postižu još jedan i odlaze na 4:6.

Domaćin se ne predaje i postiže 5.pogodak u sudačkoj nadoknadi, krenula je tada opća jurnjava na terenu, ali naša momčad je izdržala sve nalete.

Čestitke momčadi trenera Gulića, mahom sve mladih dečkiju, ali jako dobro pripremljenoj.

U sljedećem kolu, kod kuće dočekujemo momčad Segeste.

Najava utakmica 26.10. - 1.11.