ZAVRŠEN TURNIR PRSTIĆA 2008 G. I MLAĐI “BISTRA 2016”

ZAVRŠEN TURNIR PRSTIĆA 2008 G. I MLAĐI “BISTRA 2016”

By
2 svibnja, 2016

Dana 30.04.2016. g. završen je 2 tradicionalni turnir prstića 2008 g. i mlađi na kojem su nastupile uz našu ekipu i 14 momčadi iz Zagreba i uže okolice! Turnir je prošao u vrlo korektnom i veselom okruženju gdje se malo više istakla momčad Španskog koja je i osvojila turnir! Ovom prilikom zahvaljujem se svim sudionicima turnira od trenera, igrača i sudaca, a posebna zahvala svim našim roditeljima koji su odradili većinu posla u organizacijskom dijelu te cjelodnevnim prisustvom osigurali da nikome ništa ne fali i da turnir prođe u najboljem redu!

Voditelj Škole nogometa NK BISTRA – Bernard Gulić!

TURNIR: 1 MJESTO – NK ŠPANSKO, 2 MJESTO – NK ZABOK, 3 MJESTO – NK HRVATSKI DRAGOVOLJAC, 4 MJESTO – NK BREGANA PLAVI

Post By :

↓