Trenerska smjena na klupi NK Bistra

Trenerska smjena na klupi NK Bistra

By
15 siječnja, 2015

Iztok Kapušin više nije trener seniorske momčadi. Odluka je to koja je donesena proteklih dana od strane uprave kluba na čelu sa predsjednikom Maroltom. Moramo naglasiti kako je Iztok ostavio duboki trag u našem klubu i ostvario povijesni rezultat, kako u prvenstvu gdje je sa našom momčadi izborio plasman u 2. HNL, tako i u Hrvatskom kupu gdje je Bistra ispala u prvom kolu od momčadi Cibalie. Napustio je klub na 8. mjestu prvenstvene ljestvice sa osvojenih 17 bodova! Na njegov stolac sjeo je donedavni igrač, kapetan i trener starijih pionira Bernard Gulić, koji je za upravu kluba bio najbolje rješenje, jer u ovom trenutku najbolje poznaje situaciju.

Iztoku veliko hvala na svemu od NK Bistra, a Guliću puno sreće u narednim utakmicama!

Post By :

↓