ROBERT BREZEC novi Predsjednik NK „Bistra“

ROBERT BREZEC novi Predsjednik NK „Bistra“

By
4 listopada, 2015

Na sjednici Izborne skupštine održane dana 15.rujna 2015. godine izabran je jednoglasnom odlukom članova za Predsjednika kluba g. Robert Brezec.

Gospodin Brezec Robert je već duži vremenski period u Klubu te je svojim radom i djelovanjem dao veliki doprinos razvoju Kluba. Radi se o osobi vrlo visokih ljudskih i moralnih kvaliteta te svakako zaslužuje da bude na čelu Kluba u narednom četverogodišnjem razdoblju. Novi Predsjednik kluba je i predložio svoje najbliže suradnike odnosno članove Izvršnog odbora, a to su: Saša Godec, Jadranko Marolt, Tihomir Špoljar, Darijo Gulić, Nenad Seitz, Robert Brezak, Neven Rožman kao i jednog predstavnika od općine Bistra koji će biti naknadno određen. Odabrani su i članovi Nadzornog odbora, Stegovne komisije kao i likvidator udruge te je usvojen novi statut sa izmjenama i dopunama sukladno Zakonu o udrugama i Zakona o sportu. Novi Predsjednik je na kraju iznio plan za naredno razdoblje 2016. godinu kao i godišnji proračun Kluba za 2016. godinu.

Post By :

↓