ROBERT BREZEC novi Predsjednik NK „Bistra“

ROBERT BREZEC novi Predsjednik NK „Bistra“

By
listopad 4, 2015

Na sjednici Izborne skupštine održane dana 15.rujna 2015. godine izabran je jednoglasnom odlukom članova za Predsjednika kluba g. Robert Brezec.

Gospodin Brezec Robert je već duži vremenski period u Klubu te je svojim radom i djelovanjem dao veliki doprinos razvoju Kluba. Radi se o osobi vrlo visokih ljudskih i moralnih kvaliteta te svakako zaslužuje da bude na čelu Kluba u narednom četverogodišnjem razdoblju. Novi Predsjednik kluba je i predložio svoje najbliže suradnike odnosno članove Izvršnog odbora, a to su: Saša Godec, Jadranko Marolt, Tihomir Špoljar, Darijo Gulić, Nenad Seitz, Robert Brezak, Neven Rožman kao i jednog predstavnika od općine Bistra koji će biti naknadno određen. Odabrani su i članovi Nadzornog odbora, Stegovne komisije kao i likvidator udruge te je usvojen novi statut sa izmjenama i dopunama sukladno Zakonu o udrugama i Zakona o sportu. Novi Predsjednik je na kraju iznio plan za naredno razdoblje 2016. godinu kao i godišnji proračun Kluba za 2016. godinu.

Post By :

↓