Stariji pioniri

Rezultati utakmica

DatumKlubRezultati
2017-08-26 08:40:4326. kolovoza 2017. NK Samobor-NK Bistra5 - 0
2017-08-29 08:43:4929. kolovoza 2017. NK Zelina-NK Bistra4 - 1
2017-09-02 08:45:422. rujna 2017. NK Bistra-NK Vatrogasac (Z)4 - 2
2017-09-09 08:37:269. rujna 2017. Nk Udarnik-Nk Bistra2 - 1
2017-09-16 08:57:3016. rujna 2017. Nk Bistraslobodna
2017-09-24 08:52:0124. rujna 2017. Nk Dugo Selo-Nk Bistra7 - 3
2017-09-30 08:51:1830. rujna 2017. Nk Bistra-HNK Gorica3 - 2
2017-10-07 08:52:437. listopada 2017. Nk Laduč-Nk Bistra7 - 3
2017-10-14 08:43:1714. listopada 2017. Nk Bistra-Nk Ban Jelačić0 - 1
2017-10-21 10:15:0221. listopada 2017. Nk Jaska-Nk Bistra2 - 2
2017-10-28 08:25:1428. listopada 2017. Nk Bistra-Nk Vinogradar0 - 4
2017-11-04 10:27:464. studenoga 2017. Nk Gorica (VM)-Nk Bistra1 - 5
2017-11-11 12:04:1111. studenoga 2017. Nk Bistra-Nk Vrbovec4 - 4
2018-03-17 09:19:0517. ožujka 2018. Nk Bistra-Nk Samobor3 - 1
2018-03-24 09:22:0224. ožujka 2018. Nk Bistra-Nk Zelina1 - 1
2018-03-31 09:01:5731. ožujka 2018. Nk Vatrogasac(Z)-Nk Bistra3 - 2
2018-04-07 14:43:177. travnja 2018. Nk Bistra-Nk Kurilovec1 - 0
2018-04-14 14:52:0414. travnja 2018. Nk Bistraslobodna
2018-04-21 09:24:2021. travnja 2018. Nk Bistra-Nk Dugo Selo1 - 7
2018-04-28 09:02:3228. travnja 2018. HNK Gorica-Nk Bistra6 - 0
2018-05-05 09:02:345. svibnja 2018. Nk Bistra-Nk Laduč5 - 1
2018-05-13 10:09:1813. svibnja 2018. Nk Ban Jelačić-Nk Bistra0 - 4
2018-05-19 08:52:0119. svibnja 2018. Nk Bistra-Nk Jaska1 - 4
2018-05-26 09:15:3026. svibnja 2018. Nk Vinogradar-Nk Bistra-

NSZŽ 1. LIGA 2017/2018

RbrEkipaUtPNI+-Bod
1Dugo Selo201523792447
2Vinogradar181512681247
3Vrbovec201424572744
4Zelina201334661742
5HNK Gorica211047482934
6Samobor201118583734
7Jaska217410415325
8Bistra217311446424
9Vatrogasac (Z)207310425524
10Laduč226214376820
11Udarnik205411213619
12Gorica VM213117189610
13Inter Zaprešić0000000
13Sava (S)0000000

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

↓