Stariji pioniri

Rezultati utakmica

DatumKlubRezultati
2018-08-30 18:51:1530. kolovoza 2018. Dugo Selo - Bistra8 - 0
2018-09-01 17:57:231. rujna 2018. Nk Bistra-Nk Vinogradar2 - 6
2018-09-08 17:59:368. rujna 2018. Nk Vrbovec-Nk Bistra7 - 1
2018-09-15 07:48:1315. rujna 2018. Nk Bistra-Nk Ban Jelačić6 - 0
2018-09-22 07:55:3622. rujna 2018. Nk Zelina-Nk Bistra4 - 2
2018-09-29 10:30:0129. rujna 2018. Nk Bistra-Nk Kurilovec0 - 3
2018-10-06 11:07:506. listopada 2018. Nk Buna-Nk Bistra3 - 0
2018-10-13 07:35:0613. listopada 2018. Nk Bistra-Nk Jaska1 - 5
2018-10-21 09:10:1021. listopada 2018. Nk Vatrogasac(Z)-Nk Bistra3 - 0
2018-10-27 09:14:2527. listopada 2018. Nk Bistra-HNK Gorica4 - 5
2018-11-03 09:34:353. studenoga 2018. Nk Samobor-Nk Bistra7 - 0
2018-11-10 09:48:2310. studenoga 2018. Nk Bistra-slobodna-
2018-11-17 14:38:3017. studenoga 2018. Nk Bistra-Nk Laduč9 - 0
2019-03-16 10:14:3316. ožujka 2019. Nk Bistra-Nk Dugo Selo1 - 6
2019-03-24 11:39:2824. ožujka 2019. Nk Vinogradar-Nk Bistra3 - 2
2019-03-31 10:38:1831. ožujka 2019. Nk Bistra-Nk Vrbovec-

NSZŽ 1. LIGA 2018/2019

RbrEkipaUtPNI+-Bod
1HNK Gorica121101621733
2Dugo Selo12101159731
3Jaska12912461228
4Vatrogasac (Z)12822291126
5Kurilovec12813352325
6Samobor12705411821
7Vrbovec12615342519
8Vinogradar12606292518
9Buna12408243112
10Zelina1230922709
11Bistra14201228606
12Ban Jelačić1210118753
13Inter-Zaprešić0000000
14Laduč12001210590

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

↓