Stariji pioniri

Rezultati utakmica

DatumKlubRezultati
2017-08-26 08:40:4326. kolovoza 2017. NK Samobor-NK Bistra5 - 0
2017-08-29 08:43:4929. kolovoza 2017. NK Zelina-NK Bistra4 - 1
2017-09-02 08:45:422. rujna 2017. NK Bistra-NK Vatrogasac (Z)4 - 2
2017-09-09 08:37:269. rujna 2017. Nk Udarnik-Nk Bistra2 - 1
2017-09-16 08:57:3016. rujna 2017. Nk Bistraslobodna
2017-09-24 08:52:0124. rujna 2017. Nk Dugo Selo-Nk Bistra7 - 3
2017-09-30 08:51:1830. rujna 2017. Nk Bistra-HNK Gorica3 - 2
2017-10-07 08:52:437. listopada 2017. Nk Laduč-Nk Bistra7 - 3
2017-10-14 08:43:1714. listopada 2017. Nk Bistra-Nk Ban Jelačić0 - 1
2017-10-21 10:15:0221. listopada 2017. Nk Jaska-Nk Bistra2 - 2
2017-10-28 08:25:1428. listopada 2017. Nk Bistra-Nk Vinogradar0 - 4
2017-11-04 10:27:464. studenoga 2017. Nk Gorica (VM)-Nk Bistra1 - 5
2017-11-11 12:04:1111. studenoga 2017. Nk Bistra-Nk Vrbovec4 - 4

NSZŽ 1. LIGA 2017/2018

RbrEkipaUtPNI+-Bod
1Vrbovec121011371131
2Vinogradar1191147528
3Zelina12723331123
4Dugo Selo11713381622
5Samobor12714341922
6Jaska11524192717
7Udarnik11335131612
8Bistra13328264111
9Vatrogasac (Z)1222819368
10Laduč1121815377
11Gorica VM102086475
12Inter Zaprešić0000000
12Sava (S)0000000
14HNK Gorica126242710

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

↓