Stariji pioniri

Rezultati utakmica

DatumKlubRezultati
2017-08-26 08:40:4326. kolovoza 2017. NK Samobor-NK Bistra5 - 0
2017-08-29 08:43:4929. kolovoza 2017. NK Zelina-NK Bistra4 - 1
2017-09-02 08:45:422. rujna 2017. NK Bistra-NK Vatrogasac (Z)4 - 2
2017-09-09 08:37:269. rujna 2017. Nk Udarnik-Nk Bistra2 - 1
2017-09-16 08:57:3016. rujna 2017. Nk Bistraslobodna
2017-09-24 08:52:0124. rujna 2017. Nk Dugo Selo-Nk Bistra-

NSZŽ 1. LIGA 2017/2018

RbrEkipaUtPNI+-Bod
1Zelina440018112
2HNK Gorica33001319
3Vrbovec33001239
4Udarnik3201456
5Dugo Selo42021766
6Vinogradar22001016
7Samobor3201836
8Jaska41126164
8Bistra51136134
10Laduč41038163
11Vatrogasac (Z)40044120
12Gorica VM20020100
12Inter Zaprešić0000000
12Sava (S)0000000

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

↓