Prstići

Rezultati utakmica

DatumKlubRezultati
2017-09-03 08:34:223. rujna 2017. NK Bistra-NK Bregana5 - 5
2017-09-05 08:55:165. rujna 2017. NK BSK Brdovec-NK Bistra2 - 6
2017-09-10 08:42:0010. rujna 2017. Nk Gorica (VM)-Nk Bistra1 - 8
2017-09-16 09:00:4316. rujna 2017. Nk Bistra-Nk Jaska5 - 1
2017-09-23 08:54:0323. rujna 2017. Nk Samobor-Nk Bistra1 - 6
2017-10-01 08:52:341. listopada 2017. Nk Bistra-Nk Inter-Zaprešić3 - 4
2017-10-07 08:53:387. listopada 2017. HNK Gorica II-Nk Bistra1 - 7
2017-10-15 08:48:2615. listopada 2017. Nk Bistra-Nk Vinogradar4 - 4
2017-10-21 10:17:0521. listopada 2017. Nk Bistra-Nk Olimp2 - 1
2017-10-29 08:29:1829. listopada 2017. Nk Bistra-Nk BSK Brdovec4 - 0
2017-11-04 10:31:044. studenoga 2017. Nk Bregana-Nk Bistra3 - 6
2017-11-12 12:06:2612. studenoga 2017. Nk Bistra- Nk Gorica (VM)3 - 2

NSZŽ 1. LIGA 2017/2018

RbrEkipaUtPNI+-Bod
1Inter-Zaprešić121210991837
2Vinogradar131120932635
3Bistra12921592529
4Bregana13724563723
5Jaska13517475716
6Olimp12417273813
7BSK Brdovec13418284913
8HNK Gorica II13211028887
9Gorica VM13211026607
10Samobor13201125906

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

↓