Prstići

Rezultati utakmica

DatumKlubRezultati
2017-09-03 08:34:223. rujna 2017. NK Bistra-NK Bregana5 - 5
2017-09-05 08:55:165. rujna 2017. NK BSK Brdovec-NK Bistra2 - 6
2017-09-10 08:42:0010. rujna 2017. Nk Gorica (VM)-Nk Bistra1 - 8
2017-09-16 09:00:4316. rujna 2017. Nk Bistra-Nk Jaska5 - 1
2017-09-23 08:54:0323. rujna 2017. Nk Samobor-Nk Bistra-

NSZŽ 1. LIGA 2017/2018

RbrEkipaUtPNI+-Bod
1Bistra431024910
2Vinogradar33002569
3Bregana32101467
4Inter-Zaprešić22002016
5HNK Gorica II420215286
6Olimp31025113
7Jaska310213203
8BSK Brdovec41037203
9Gorica VM410310223
10Samobor30038140

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

↓