Prstići

Rezultati utakmica

DatumKlubRezultati
2017-09-03 08:34:223. rujna 2017. NK Bistra-NK Bregana5 - 5
2017-09-05 08:55:165. rujna 2017. NK BSK Brdovec-NK Bistra2 - 6
2017-09-10 08:42:0010. rujna 2017. Nk Gorica (VM)-Nk Bistra1 - 8
2017-09-16 09:00:4316. rujna 2017. Nk Bistra-Nk Jaska5 - 1
2017-09-23 08:54:0323. rujna 2017. Nk Samobor-Nk Bistra1 - 6
2017-10-01 08:52:341. listopada 2017. Nk Bistra-Nk Inter-Zaprešić3 - 4
2017-10-07 08:53:387. listopada 2017. HNK Gorica II-Nk Bistra1 - 7
2017-10-15 08:48:2615. listopada 2017. Nk Bistra-Nk Vinogradar4 - 4
2017-10-21 10:17:0521. listopada 2017. Nk Bistra-Nk Olimp2 - 1
2017-10-29 08:29:1829. listopada 2017. Nk Bistra-Nk BSK Brdovec4 - 0
2017-11-04 10:31:044. studenoga 2017. Nk Bregana-Nk Bistra3 - 6
2017-11-12 12:06:2612. studenoga 2017. Nk Bistra- Nk Gorica (VM)3 - 2
2018-03-25 09:24:1125. ožujka 2018. Nk Bistra-Nk Samobor7 - 2
2018-03-31 09:10:0731. ožujka 2018. Nk Jaska-Nk Bistra7 - 2
2018-04-02 09:12:232. travnja 2018. Nk Inter-Zaprešić-Nk Bistra16 - 4
2018-04-08 14:44:468. travnja 2018. Nk Bistra-HNK Gorica II10 - 0
2018-04-14 14:54:1814. travnja 2018. Nk Vinogradar-Nk Bistra7 - 2
2018-04-21 09:12:1421. travnja 2018. Nk Olimp-Nk Bistra5 - 1
2018-04-29 09:04:3629. travnja 2018. Nk Inter-Zaprešić II-Nk Bistra4 - 5
2018-05-06 09:04:146. svibnja 2018. Nk Bistra-Nk Bregana1 - 3
2018-05-13 10:12:5613. svibnja 2018. Nk Gorica(VM)-Nk Bistra3 - 1
2018-05-23 09:07:1823. svibnja 2018. Nk Bistra-Nk Jaska3 - 1
2018-05-25 09:18:5425. svibnja 2018. Nk Bistra-Nk Inter-Zaprešić-

NSZŽ 1. LIGA 2017/2018

RbrEkipaUtPNI+-Bod
1Vinogradar2318411385158
2Inter-Zaprešić2320301684752
3Bregana2213271006741
4Bistra221246957340
5Olimp239212837329
6Jaska229211828929
7Gorica VM2262146710220
8BSK Brdovec236215507920
9HNK Gorica II2352165214417
10Samobor2331195016010

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

↓