Prstići

Rezultati utakmica

DatumKlubRezultati
2018-09-09 18:53:289. rujna 2018. Dinamo (J) - Bistra1 - 3
2018-09-16 07:49:5516. rujna 2018. Nk Bistra-Nk Jaska2 - 0
2018-09-22 07:57:1322. rujna 2018. Nk Olimp-Nk Bistra4 - 3
2018-09-29 10:56:1629. rujna 2018. Nk Bistra-Nk Bregana1 - 3
2018-10-07 11:03:187. listopada 2018. Nk Bistra-Nk Gorica ll3 - 1
2018-10-14 07:36:0714. listopada 2018. Nk Bistra-Nk Samobor3 - 2
2018-10-21 09:20:4821. listopada 2018. Nk Vinogradar-Nk Bistra0 - 1
2018-10-27 09:24:3327. listopada 2018. Nk Inter Zaprešić-Nk Bistra1 - 2
2018-11-03 09:35:283. studenoga 2018. Nk Bistra-HNK Gorica VM3 - 1

“A” NSZŽ 2018/2019

RbrEkipaUtPNI+-Bod
1Vinogradar9711672322
2Bregana9711361722
3Samobor9702422221
4Olimp9621382020
5Bistra9414424313
6Jaska9414343113
7Inter-Zaprešić930617409
8HNK Gorica II920715406
9HNK Gorica VM910816443
10Dinamo (J)910815423

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

↓