Prstići

Rezultati utakmica

DatumKlubRezultati
2017-09-03 08:34:223. rujna 2017. NK Bistra-NK Bregana5 - 5
2017-09-05 08:55:165. rujna 2017. NK BSK Brdovec-NK Bistra2 - 6
2017-09-10 08:42:0010. rujna 2017. Nk Gorica (VM)-Nk Bistra1 - 8
2017-09-16 09:00:4316. rujna 2017. Nk Bistra-Nk Jaska5 - 1
2017-09-23 08:54:0323. rujna 2017. Nk Samobor-Nk Bistra1 - 6
2017-10-01 08:52:341. listopada 2017. Nk Bistra-Nk Inter-Zaprešić3 - 4
2017-10-07 08:53:387. listopada 2017. HNK Gorica II-Nk Bistra1 - 7
2017-10-15 08:48:2615. listopada 2017. Nk Bistra-Nk Vinogradar4 - 4
2017-10-21 10:17:0521. listopada 2017. Nk Bistra-Nk Olimp2 - 1
2017-10-29 08:29:1829. listopada 2017. Nk Bistra-Nk BSK Brdovec4 - 0
2017-11-04 10:31:044. studenoga 2017. Nk Bregana-Nk Bistra3 - 6
2017-11-12 12:06:2612. studenoga 2017. Nk Bistra- Nk Gorica (VM)3 - 2
2018-03-25 09:24:1125. ožujka 2018. Nk Bistra-Nk Samobor7 - 2
2018-03-31 09:10:0731. ožujka 2018. Nk Jaska-Nk Bistra7 - 2
2018-04-02 09:12:232. travnja 2018. Nk Inter-Zaprešić-Nk Bistra16 - 4
2018-04-08 14:44:468. travnja 2018. Nk Bistra-HNK Gorica II10 - 0
2018-04-14 14:54:1814. travnja 2018. Nk Vinogradar-Nk Bistra7 - 2
2018-04-21 09:12:1421. travnja 2018. Nk Olimp-Nk Bistra5 - 1
2018-04-29 09:04:3629. travnja 2018. Nk Inter-Zaprešić II-Nk Bistra4 - 5
2018-05-06 09:04:146. svibnja 2018. Nk Bistra-Nk Bregana1 - 3
2018-05-13 10:12:5613. svibnja 2018. Nk Gorica(VM)-Nk Bistra3 - 1
2018-05-23 09:07:1823. svibnja 2018. Nk Bistra-Nk Jaska3 - 1
2018-05-25 09:18:5425. svibnja 2018. Nk Bistra-Nk Inter-Zaprešić0 - 4
2018-05-31 10:18:2331. svibnja 2018. HNK Gorica ll-Nk Bistra8 - 1
2018-06-02 10:21:022. lipnja 2018. Nk Bistra-Nk Vinogradar2 - 7

NSZŽ 1. LIGA 2017/2018

RbrEkipaUtPNI+-Bod
1Inter-Zaprešić2723401905573
2Vinogradar2722411645670
3Bregana2716291148350
4Bistra2714491059546
5Jaska27112149810235
6Olimp2710413918434
7BSK Brdovec278316619127
8Gorica VM2773178312524
9HNK Gorica II2762196616220
10Samobor2531215316710

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

↓