Početnici

Rezultati utakmica

DatumKlubRezultati
2017-09-03 08:35:423. rujna 2017. NK Bistra-NK Bregana1 - 3
2017-09-05 08:56:505. rujna 2017. NK BSK Brdovec-NK Bistra8 - 2
2017-09-10 08:40:3710. rujna 2017. Nk Gorica (VM)-Nk Bistra3 - 1
2017-09-16 08:59:1516. rujna 2017. Nk Bistra-Nk Jaska1 - 0
2017-09-23 08:53:1023. rujna 2017. Nk Samobor-Nk Bistra7 - 1
2017-10-01 08:54:141. listopada 2017. Nk Bistra-Nk Inter-Zaprešić1 - 4
2017-10-07 08:55:007. listopada 2017. HNK Gorica II-Nk Bistra3 - 1

NSZŽ 1. LIGA 2017/2018

RbrEkipaUtPNI+-+/-Bod
1Samobor6501297615
2Gorica VM65012510215
3Inter-Zaprešić5401259012
4Jaska5311259010
5BSK Brdovec6303172369
6Olimp5212111007
7Bregana5203111206
8Bistra710682803
9HNK Gorica II610562603
10Vinogradar500553200

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

↓