Početnici

Rezultati utakmica

DatumKlubRezultati
2017-09-03 08:35:423. rujna 2017. NK Bistra-NK Bregana1 - 3
2017-09-05 08:56:505. rujna 2017. NK BSK Brdovec-NK Bistra8 - 2
2017-09-10 08:40:3710. rujna 2017. Nk Gorica (VM)-Nk Bistra3 - 1
2017-09-16 08:59:1516. rujna 2017. Nk Bistra-Nk Jaska1 - 0
2017-09-23 08:53:1023. rujna 2017. Nk Samobor-Nk Bistra7 - 1
2017-10-01 08:54:141. listopada 2017. Nk Bistra-Nk Inter-Zaprešić1 - 4
2017-10-07 08:55:007. listopada 2017. HNK Gorica II-Nk Bistra3 - 1
2017-10-15 08:49:3715. listopada 2017. Nk Bistra-Nk Vinogradar3 - 1
2017-10-21 10:15:5921. listopada 2017. Nk Bistra-Nk Olimp1 - 3
2017-10-29 08:28:1529. listopada 2017. Nk Bistra-Nk BSK Brdovec1 - 4
2017-11-04 10:29:114. studenoga 2017. Nk Bregana-Nk Bistra8 - 1
2017-11-12 12:04:5812. studenoga 2017. Nk Bistra- Nk Gorica (VM)0 - 3
2018-03-25 09:25:4425. ožujka 2018. Nk Bistra-Nk Samobor0 - 12
2018-03-31 09:11:2731. ožujka 2018. Nk Jaska-Nk Bistra0 - 2
2018-04-02 09:15:012. travnja 2018. Nk Inter-Zaprešić-Nk Bistra6 - 2
2018-04-08 14:46:448. travnja 2018. Nk Bistra-HNK Gorica II3 - 0
2018-04-14 14:53:1214. travnja 2018. Nk Vinogradar-Nk Bistra0 - 2
2018-04-29 09:03:1629. travnja 2018. Nk Inter-Zaprešić II-Nk Bistra5 - 1
2018-05-06 09:03:286. svibnja 2018. Nk Bistra-Nk Bregana3 - 2
2018-05-13 10:11:0813. svibnja 2018. Nk Gorica(VM)-Nk Bistra1 - 1
2018-05-23 09:08:1823. svibnja 2018. Nk Bistra-Nk Jaska0 - 3
2018-05-25 09:19:3025. svibnja 2018. Nk Bistra-Nk Inter-Zaprešić2 - 6
2018-05-31 10:20:2131. svibnja 2018. HNK Gorica ll-Nk Bistra-
2018-06-02 10:21:592. lipnja 2018. Nk Bistra-Nk Vinogradar6 - 2

NSZŽ 1. LIGA 2017/2018

RbrEkipaUtPNI+-+/-Bod
1Olimp2719537831262
2Gorica VM2720077238560
3Samobor271836127361857
4Inter-Zaprešić27182711945056
5Jaska2714586328047
6BSK Brdovec27130147686939
7Bregana27111158281034
8Bistra2770203897621
9HNK Gorica II27502238126-315
10Vinogradar27202533158-86

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

↓