Početnici

Rezultati utakmica

DatumKlubRezultati
2017-09-03 08:35:423. rujna 2017. NK Bistra-NK Bregana1 - 3
2017-09-05 08:56:505. rujna 2017. NK BSK Brdovec-NK Bistra8 - 2
2017-09-10 08:40:3710. rujna 2017. Nk Gorica (VM)-Nk Bistra3 - 1
2017-09-16 08:59:1516. rujna 2017. Nk Bistra-Nk Jaska1 - 0
2017-09-23 08:53:1023. rujna 2017. Nk Samobor-Nk Bistra7 - 1
2017-10-01 08:54:141. listopada 2017. Nk Bistra-Nk Inter-Zaprešić1 - 4
2017-10-07 08:55:007. listopada 2017. HNK Gorica II-Nk Bistra3 - 1
2017-10-15 08:49:3715. listopada 2017. Nk Bistra-Nk Vinogradar3 - 1
2017-10-21 10:15:5921. listopada 2017. Nk Bistra-Nk Olimp1 - 3
2017-10-29 08:28:1529. listopada 2017. Nk Bistra-Nk BSK Brdovec1 - 4
2017-11-04 10:29:114. studenoga 2017. Nk Bregana-Nk Bistra8 - 1
2017-11-12 12:04:5812. studenoga 2017. Nk Bistra- Nk Gorica (VM)0 - 3

NSZŽ 1. LIGA 2017/2018

RbrEkipaUtPNI+-+/-Bod
1Samobor131102689633
2Gorica VM1310034017530
3Inter-Zaprešić1310036218030
4Olimp139223617229
5Jaska137243310023
6Bregana137064935021
7BSK Brdovec135083449915
8Bistra132011145066
9HNK Gorica II132011167506
10Vinogradar1300131385-20

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

↓