Mlađi pioniri

Rezultati utakmica

DatumKlubRezultati
2018-08-30 18:52:3530. kolovoza 2018. Dugo Selo – Bistra12 - 0
2018-09-01 17:55:031. rujna 2018. Nk Bistra-Nk Vinogradar3 - 3
2018-09-08 17:58:248. rujna 2018. Nk Vrbovec-Nk Bistra3 - 1
2018-09-15 07:47:2215. rujna 2018. Nk Bistra-Nk Ban Jelačić0 - 1
2018-09-22 07:54:2722. rujna 2018. Nk Zelina-Nk Bistra3 - 7
2018-09-29 10:28:2429. rujna 2018. Nk Bistra-Nk Kurilovec1 - 2
2018-10-06 11:06:546. listopada 2018. Nk Buna-Nk Bistra2 - 5
2018-10-13 07:33:0713. listopada 2018. Nk Bistra-Nk Jaska2 - 6
2018-10-21 09:11:4021. listopada 2018. Nk Vatrogasac(Z)-Nk Bistra3 - 1
2018-10-27 09:12:4627. listopada 2018. Nk Bistra-HNK Gorica4 - 2
2018-11-03 09:33:373. studenoga 2018. Nk Samobor-Nk Bistra4 - 4
2018-11-10 09:45:1410. studenoga 2018. Nk Inter-Zaprešić-Nk Bistra6 - 3
2018-11-17 14:36:3817. studenoga 2018. Nk Bistra-Nk Laduč7 - 0
2019-03-16 10:13:2916. ožujka 2019. Nk Bistra-Nk Dugo Selo1 - 2
2019-03-24 11:38:2324. ožujka 2019. Nk Vinogradar-Nk Bistra6 - 1
2019-03-30 10:37:2930. ožujka 2019. Nk Bistra-Nk Vrbovec0 - 2
2019-04-06 07:56:176. travnja 2019. Nk Ban Jelačić-Nk Bistra3 - 1
2019-04-13 09:00:3813. travnja 2019. Nk Bistra-Nk Zelina2 - 1
2019-04-20 08:22:1420. travnja 2019. Nk Kurilovec-Nk Bistra2 - 0
2019-04-27 08:34:5427. travnja 2019. Nk Bistra-Nk Buna9 - 0
2019-05-01 09:30:041. svibnja 2019. Nk Jaska-Nk Bistra7 - 0
2019-05-04 08:52:544. svibnja 2019. Nk Bistra-Nk Vatrogasac Z1 - 3
2019-05-12 08:31:3612. svibnja 2019. HNK Gorica-Nk Bistra10 - 1
2019-05-26 09:21:3326. svibnja 2019. Nk Bistra-Nk Inter Zaprešić1 - 4
2019-05-27 09:24:2727. svibnja 2019. Nk Bistra-Nk Samobor1 - 8

NSZŽ 1. LIGA 2018/2019

RbrEkipaUtPNI+-Bod
1Dugo Selo131102611433
2Jaska131012491031
3Kurilovec13931491030
4Samobor13823332426
5Vrbovec13823261726
6HNK Gorica13805361824
7Vinogradar13625352920
8Zelina13616514119
9Bistra255218569517
10Ban Jelačić1351783216
11Inter-Zaprešić13427323214
12Vatrogasac (Z)13418253213
13Laduč13101214813
14Buna1300135700

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

↓