NK Segesta – NK Bistra 4:0

NK Segesta – NK Bistra 4:0

By
15 siječnja, 2015

Sunčano vrijeme s dosta velikim odazivom navijača, pogotovo naših Bistrana. Idealni uvjeti za odličnu utakmicu. Očekivala se velika bitka za trobod, ali glavni akter dvoboja, sudac Pečarić svira opravdani penal u 10. minuti susreta i dodjeljuje Mehmedagiću, jednom od boljih igrača Bistre, crveni karton. Odlukom suca da još i isključi igrača Bistre (prestrogo), utakmica je praktički bila riješena u spomenutoj minuti. Našim igračima nije preostalo ništa drugo nego boriti se do zadnje minute. Tako je iz jedne kontre zaprijetio Bektaši, ali fauliran u 16-ercu nije uspio ozbiljno ugroziti domaća vrata. Bilo je to sve od naših igrača, koji su do kraja susreta ispračeni sa četiri gola u mreži. Očigledno se poklopio loš dan naših labudova.

Post By :

↓