NK „BISTRA“ u JŽNL-i

NK „BISTRA“ u JŽNL-i

By
4 listopada, 2015

S obzirom na ispadanje iz drugoligaškog društva, NK „Bistra“ je odlukom Izvršnog odbora donijela tešku odluku, a to je da će se seniorska momčad natjecati u Jedinstvenoj Županijskoj ligi na području Zagrebačke Županije.

Odluka je donesena iz niza razloga i činjenica. S obzirom na tešku financijsku situaciju igranjem u drugoj lizi, koja je jako puno koštala Klub,“NK „Bistra“  s obzirom na sredinu u kojoj se nalazi i gledajući na treću ligu kao i na  četvrtu ligu (preskupe) te svojim trenutnim raspolaganjem sredstava igrat će u sezoni 2015/2016 petu po rangu ligu. Klub se bazira na našu odličnu školu nogometa u kojoj  se bilježe vrlo zapaženi rezultati u svim kategorijama. Klub vrlo brzo otvara ugostiteljski lokal kao izvor samofinanciranja te se radi na dovršetku velikog i značajnog projekta za budućnost Kluba kao i lokalnu zajednicu gdje se planira gradnja sportske dvorane, postavljanje umjetne trave na pomoćno igralište te gradnja sreet workoult parka za djecu.

Post By :

↓