NK Bistra – NK Lučko 2:1

NK Bistra – NK Lučko 2:1

By
15 siječnja, 2015

Teška utakmica za obje ekipe gdje je na kraju presudio faktor sreće za ekipu Bistre. U prvom poluvremenu je Bistra bolja gdje iz jednog nabacivanja iskusni Jurica Jeleč glavom postiže efektan pogodak. Drugo poluvrijeme se uglavnom igra na sredini terena te većim posjedom lopte gostiju. NK Lučko postiže pogodak iz nikakve šanse, odnosno naše greške čime poravnava rezultat i dobiva krila za daljnji tijek utakmice. Pravilno dosuđen jedanaesterac za Lučko, ali igrač Šoljić svojom panenkom pogađa prečku te se nakon toga Bistra budi. Za nepune tri minute se događa prekršaj na oko 20-ak metara i velemajstorski efektno naš najbolji igrač utakmice Haris Mehmedagić postiže pogodak iz slobodnjaka.

Prva trećina prvenstva je završena gdje Bistra van svih očekivanja zauzima šesto mjesto sa šesnaest bodova.

Post By :

↓