NK Bistra – NK Inter 1:1

NK Bistra – NK Inter 1:1

By
15 siječnja, 2015

Najveći lokalni derbi u okolici odigran je pred prepunim gledalištem u Bistri između NK Bistra i NK Inter Zaprešić. Moramo napomenuti da se po prvi puta susreću u prvenstvenoj utakmici Bistra i Inter Zaprešić. Stadion pun, atmosfera odlična, utakmica napeta jer i jedni i drugi traže pobjedu. Prvo poluvrijeme Bistra dopustila odnosno prepustila igru Interu u kojoj gosti kontroliraju i dominiraju. Tako je iz jedne polukontre iz očiglednog zaleđa postignut pogodak gostiju na opće iznenađenje svih prisutnih na stadionu. Bistra u drugom poluvremenu krenula puno bolje sa željom da što prije izjednači rezultat. Bistrani uspijevaju izjednačit u 63. minuti uz proigravanje Cindrića na Puklina koji probija po lijevoj strani te prizemnim jakim centaršutom natrčava iskusni Vlatković te poravnava rezultat. Oduševljenje na SC Bistra, koja na krilima navijača traži i pobjedonosni zgoditak.

Utakmica je završila podjelom bodova. Sve pohvale navijačima koji su neprestano bodrili naše labudove.

Post By :

↓