NK Bistra – HNK Cibalia 1:1

NK Bistra – HNK Cibalia 1:1

By
15 siječnja, 2015

Odlično popodne na ŠRC Bistra primamilo je oko 200-tinjak gledatelja. Teren malo loš i nije dozvoljavao puno kombinatorike, ali to igračima nije bio izgovor već su svojim htijenjem i zalagenjem podigli utakmicu na visoku razinu. Prva ozbiljnija prilika za Bistru sredinom prvog poluvremena kada na centaršut Da Silve, Bektaši pogađa gredu. Nedugo zatim Bistra vodi 1:0, odlična okomita lopta Jeleča za Filipovića koji sam izlazi na gostujućeg vratara i matira ga. Četiri minute kasnije jedanaesterac za Cibaliu, lopta iz gužve pogađa leđima okrenutog Barića u ruku, a siguran realizator bio je Conjar. Bilo je to sve u prvom poluvremenu. U nastavku blaga premoć gostiju koji promašuju dvije stopostotne šanse, kazniti ti ih je mogao Brlečić kojeg je lijepo uposlio Cindrić, ali udarac glavom kroti vratar. Rezultat u konačnici završava rezultatom 1:1, realna podijela bodova!

 

Velika pohvala našim labudovima koji su ostavili srce na terenu. Bistra sljedeći vikeng ne igra utakmicu s Pomorcem, dobrodošla pauza u kojoj treba posložiti redove za nadolazeću utakmicu sa Rudešom.

Post By :

↓